Про проєкт

ГО "Бюро правничих комунікацій" з листопада 2019 року реалізує проєкт «Залучення маломобільних груп населення до адвокації системних змін у сфері доступності в м. Суми».

Його мета - підвищити спроможність населення (враховуючи молодь, громадських діячів, представників вразливих груп) у використанні нових інструментів захисту вразливих груп. Проект спрямований на розширення комунікації між інституціями громадянського суспільства, залучення громади до заходів проекту, побудови мережі громадських організацій та об’єднань задля покращення якості життя людей з інвалідністю, захисту їхніх прав, розширення можливостей, соціалізації та інтеграції до вирішення проблем громади.

Серед завдань проекту також сприяти створенню безбар'єрного міста, в якому зручно усім представникам громади.

Досягнення цієї мети полягає у координації можливостей зацікавлених громадських організацій, державних органів та установ, небайдужих представників громади.

У рамках проєкту в місті проходять соціальні моніторинги доступності установ, організацій, громадських закладів, уроки толерантності в школах та державних установах, дискусії у форматі "круглого столу" з подальшим виробленням рішень. Проєктом передбачено проведення адвокаційних кампаній, результатом яких стане розробка  проєктів рішень, спрямованих на підвищення рівня доступності в місті, та їх прийняття Сумською міською радою. 

Проєкт «Залучення маломобільних груп населення до адвокації системних змін в сфері доступності в м. Суми» реалізує ГО «Бюро правничих комунікацій» в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.