Відео

У лютому 2020 року ГО "Бюро правничих комунікацій" проводився моніторинг доступності будівель медичних закладів медико-санітарної допомоги м. Суми для маломобільних категорій громадян. У моніторингу також брали участь представники ГО "Рука допомоги м. Суми", "Ініціативи Слобожанщини". За результатами моніторингу керівникам закладівнаправленя від громадськості рекомендації, спрямовані на підвищення рівня доступності цих закладів.

Моніторинг доступності будівель медичних закладів: амбулаторія №7, вул. Ковпака м. Суми.

 

 

 Моніторинг доступності будівель медичних закладів: амбулаторії № 1,2,3 на вул. Іллінська м. Суми

 

 

Перевірка стану доступності для маломобільних категорій громадян амбулаторій № 6,7 на вул. Ковпака.

 

 

Моніторинг доступності медичних закладів м Суми. Амбулаторія №3 ЦПМСД№2 Сірка,3

 

Моніторинг доступності вул. Соборна - вул. Воскресенська

 

У травні 2020 року ГО "Бюро правничих комунікацій у рамках проєкту  "Залучення маломобільних груп громадян до адвокації системних змін у м. Суми" проводили перевірку центральної частини м. Суми у рамках моніторингу доступності.

Монітори перевіряли доступність вулиць, перехресть, тротуарів, арок, переходів, заїздів, а також приміщень аптек, відділень банків та магазинів. На цьому відео можна побачити, як відбувались перевірки центральних вулиць Сум - вул. Соборна та вул. Воскресенська.

 

 

Моніторинг доступності_Суми_Покровська площа - вул. Петропавслівська

 

ГО "Бюро правничих комунікацій" проводить перевірку доступності центральної частини м. Суми - Покровської площі та частини вул. Петропавлівська -  у рамках моніторингу доступності.

Монітори перевіряють доступність вулиць, перехресть, тротуарів, арок, переходів, заїздів, а також приміщень аптек, відділень банків та магазинів.