Інформацiйно-освiтнi матеріали

1. Буклет щодо порядку звернень до Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції

Буклет щодо порядку звернень до Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції, яка була створена відповідно до Закону України «Про відновлення довіри до судової влади в Україні».

Завантажити


2. Путівник для учасника цивільного процесу

У брошурі мовою, доступною для широкого загалу читачів, описано порядок звернення до суду за захистом порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів у цивільних справах. Роз’яснено, з якими судовими витратами особа може мати справу в цивільному процесі, як їх сплачувати та які існують пільги у сплаті, наводяться можливі варіанти розподілу судових витрат за результатами вирішення справи. Надано поради щодо мирного владнання спору. Описано алгоритм, що дає можливість зрозуміти порядок та процедуру виконання або оскарження судового рішення в цивільній справі.

Завантажити


3. Як і коли можна звернутись до Європейського суду з прав людини?

У брошурі доступною для широкого загалу читачів мовою описано порядок звернення до Європейського суду з прав людини за захистом від порушень з боку держави. Брошура містить загальну інформацію про Конвенцію та гарантовані нею права, відомості про процедуру в Суді. Роз’яснюється, хто та у яких випадках може звертатися до Європейського суду з прав людини, як правильно оформити заяву для звернення до Суду, як виконуються його рішення.

Завантажити