Новини

Рейтинг інформаційної відкритості судів

Пропонуємо до Вашої уваги Рейтинг інформаційної відкритості судів України.
Рейтинг інформаційної відкритості судів розроблено ГО "Бюро правничих комунікацій" на виконання проекту «Посилення ролі громадянського суспільства у забезпеченні демократичних реформ і якості державної влади», який фінансується Європейським Союзом, проект Центру політико-правових реформ "Всеукраїнський моніторинг інформаційної наповнюваності веб-сторінок судів України".
Одним із завдань такої ініціативи є посилення уваги до публічної інформації судів у розрізі якості наповнення офіційних веб-ресурсів.
У межах Проекту був проведений аналіз веб-сторінок судів України на порталі «Судова влада України» за 10 показниками. Усього було опрацьовано матеріали 726 веб-сторінок судів України.

У сумах провели комунікаційну зустріч "Інклюзивний захід на всі 100%: що потрібно врахувати при організації івентів

30 червня 2020 року представники ГО «Бюро правничих комунікацій» провели комунікаційну зустріч "Інклюзивний захід на всі 100%: що потрібно врахувати при організацій івентів". На захід запросили представників громадських організацій - організаторів тренінгів, семінарів, конференцій, презентацій, фестивалів, воркшопів, майстеркласів, відкритих переглядів, концертів, аби обмінятись досвідом, порадами та лайфаками, які стосуються проведення заходів, доступних для широкого кола містян.

За словами менеджерки проєкту Марина Єжкун, головна ідея цієї зустрічі- дати практичні інструменти, якими б могли скористатись організатори публічних заходів, аби ті могли розширити можливості участі у них всіх городян, які бажають долучитись до цих подій .

АНОНС: Інклюзивний захід на всі 100%

Гайда робити заходи доступними!

Як? Дізнаєтесь на зустрічі 30 червня 2020 року о 16.00. Зустріч відбудеться в онлайн-форматі на платформі Zoom, реєстрація за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeT93Dg7COz4YQY2ft_oa5GezwgJBBc...

19 червня 2020 року представники ГО «Бюро правничих комунікацій» провели «Урок толерантності: інвалідність і суспільство» для працівників сервісних центрів головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області.

19 червня 2020 року представники ГО «Бюро правничих комунікацій» провели «Урок толерантності: інвалідність і суспільство» для працівників відділень обслуговування громадян (сервісних центрів) головного управління Пенсійного фонду України в Сумській області.

Учасників заходу знайомили з принципами рівності та толерантності, правилами толерантної поведінки та спілкування з клієнтами та відвідувачами, які мають інвалідність.

19 червня о 12.00 відбудеться «Урок толерантності: інвалідність і суспільство» для працівників відділів прийому громадян (сервісних центрів) Головного управління пенсійного фонду в Сумській області

19 червня о 12.00 відбудеться «Урок толерантності: інвалідність і суспільство» для працівників відділів прийому громадян (сервісних центрів) Головного управління пенсійного фонду в Сумській області.
Захід проходитиме в онлайн-форматі.

Організатор події - ГО «Бюро правничих комунікацій». У якості експертів у заході візьмуть участь координаторка ГО "Ініціативи Слобожанщини" Дарія Сасса та голова ГО "Рука допомоги" Олег Габ.

У СУМАХ ПРОВЕЛИ «УРОК ТОЛЕРАНТНОСТІ: «ІНВАЛІДНІСТЬ І СУСПІЛЬСТВО» ДЛЯ ПАТРУЛЬНИХ ПОЛІЦЕЙСЬКИХ

13 травня 2020 року представники Бюро правничих комунікацій спільно з Патрульна поліція Сумської області провели «Урок толерантності: інвалідність і суспільство» для працівників патрульної поліції.
Уроки толерантності є частиною проєкту «Залучення маломобільних груп населення до адвокації системних змін у сфері доступності в м. Суми», який реалізується в Сумах у рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

"Такі заходи направлені на формування толерантного ставлення до людей із інвалідністю у громаді та підвищення якості надання послуг громадянам цих категорій. Експертами при проведенні усіх цих уроків є люди з інвалідністю, - зазначила менеджерка проєкту Марина Єжкун

У СУМАХ ГРОМАДСЬКІСТЬ ПЕРЕВІРЯЄ ДОСТУПНІСТЬ ЦЕНТРАЛЬНОЇ ЧАСТИНИ МІСТА

11 травня 2020 року ГО "Бюро правничих комунікацій у рамках проєкту "Залучення маломобільних груп громадян до адвокації системних змін у м. Суми" почали перевірку центральної частини м. Суми у рамках моніторингу доступності.

Загалом моніторингом передбачено 7 маршрутів. Протягом першого дня моніторингова група опрацювала 2 з них.

"Ми перевіряємо доступність вулиць, перехресть, тротуарів, арок, переходів, заїздів, а також доступність приміщень аптек та магазинів, що розташовані на маршрутах", - розповіла координаторка моніторингової групи Наталія Лебедь.

До моніторингу, окрім команди ГО "Бюро правничих комунікацій" залучені також представники ГО "Рука допомоги м. Суми" та ГО "Ініціативи Слобожанщини", які також є членами Національної асамблеї людей з інвалідністю.

У СУМАХ ГРОМАДСЬКІСТЬ ПЕРЕВІРЯЛА ДОСТУПНІСТЬ ПРОДОВОЛЬЧИХ МАГАЗИНІВ ТА АПТЕК

На початку квітня ГО "Бюро правничих комунікацій" спільно з представником ГО "Рука допомоги провели моніторинг доступності частини аптек та продовольчих магазинів у Сумах. Перевіряли, чи доступні заклади, що здійснюють торгівлю товарами першої необхідності та медикаментами, а також відділення пошти в цьому районі для людей, які пересуваються на візках.

Моніторингова група оглянула будівлі, розташовані по пр. М. Лушпи, зокрема продовольчі крамниці та аптеки (ТЦ «Равена»: «Овочева лавка», «Вацак» (пр. М. Лушпи, 10), ТЦ «АТБ» (пр. М.Лушпи, 12), Нова Пошта, відділення №8, пр.М. Лушпи,13, аптека «Копійка», пр. М.Лушпи, 9, продуктовий магазин «Сам Маркет», пр.М. Лушпи, 9, Укрпошта, поштове відділення № 35, вул. Івана Сірка, 7/2 (магазин «Оптика»), Торгово-офісний центр,пр. М Лушпи, 8 (магазин «Медтехніка»). Загалом перевірили 9 закладів, що розміщені у 7 будівлях.

ДОСТУПНІ ТА НЕДОСТУПНІ БУДІВЛІ СУМ З'ЯВИЛИСЬ НА КАРТІ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО МОБІЛЬНОГО ДОДАТКУ "TOSMAP"

ГО “Бюро правничих комунікацій” домовились про співпрацю з представництвом ГО “Доступно UA” щодо наповнення інтерактивної карти доступності та мобільного додатку “TosMap” локаціями міста Суми. Відтак, перевірені у рамках проєкту “Залучення маломобільних груп населення до адвокації системних змін у сфері доступності м. Суми” локації нанесені на карту та розміщені у мобільному додатку “TosMap”. На сьогоднішній момент оприлюднено 11 локацій, моніторинг яких був проведений командою проєкту (будівлі медичних закладів, магазинів, поштових відділень, аптек).

У СУМАХ ГРОМАДСЬКІСТЬ ЗНАЙОМИЛИ З ІНСТРУМЕНТАМИ ВПЛИВУ НА ФОРМУВАННЯ ДОСТУПНОГО СЕРЕДОВИЩА

22 квітня у Сумах відбулась онлайн-зустріч "Як подолати вірус архітектурної недоступності міста: секрети суперсили". Організували цю зустріч представники ГО "Бюро правничих комунікацій" для громадських діячів, які опікуються проблемами доступності територій для маломобільних груп громадян. Участь у заході взяли близько 30 городян. Крім того, тема зацікавила і представників інших міст, тож до розмови про доступність долучились представники громадськості з Краматорська та Одеси.

Сторінки