ГО "Бюро правничих комунікацій" - за доступний футбол!

Суми приєднались до загальноєвропейськогоТижня дій від Центру доступу до футболу в Європі - CAFE. Гасло акції- «Футбол для всіх! Доступ для всіх!».

До організації цієї акції напередодні матчу 1/4 фіналу Кубка України між ФК "Альянс" і ФК "Маріуполь", долучились Спортивный Клуб Инвалидов Феникс та громадська організація осіб з інвалідністю Рука допомоги"Рука допомоги". 

Ця акція була приурочена до Тижня дій CAFE в Європі. CAFE - це міжнародний центр доступу до футболу і партнер УЄФА, основна мета якого полягає в поліпшенні доступу для людей з інвалідністю до футболу. Тиждень дій спрямований в першу чергу на створення інклюзивної середовища для маломобільних уболівальників. Нас всіх об'єднує футбол, і у кожного з нас є рівне право насолоджуватися цією грою.

До  акції щорічно підключаються провідні європейські клуби і проходять вони на стадіонах у багатьох країнах Європи. Цього разу вона вперше пройшла в Сумах, завдяки партнерству громадських організацій з інвалідністю з ФК «Альянс».

Бюро правничих комунікацій разом з іншими організаціями також приєднались до цієї акції. Ми також підтримуємо ідею доступності спорту. Ну, і приємно в такий день бути разом з нашими партнерами та друзями.