3 способи швидко зв'язатись із спікером суду

Громадянам презентували електронний реєстр прес-служб судів України. Розміщений він на веб-сайті прес-центру судової влади. Електронний реєстр містить контактні номери прес-служб Центральних органів системи правосуддя, апеляційних, господарських адміністративних  та  районних судів. У каталозі серед інших можна знайти персоналії та номери телефонів прес-секретарів та суддів-спікерів апеляційного господарського судів Сумської області, Сумського окружного адміністративного  суду, усіх місцевих загальних судів Сумської області. 

Переглянути каталог можна на порталі Судова влада України https://court.gov.ua/press

 

 

У травні 2018 року ГО «Бюро правничих комунікацій» у рамках проекту «Забезпечення роботи майданчика правничих комунікацій» склала та оприлюднила список прес-секретарів судів Сумщини. 

Сервіс є активним. Для того, щоб дізнатись прізвище та номер телефону потрібної особи-спікера суду – варто лише натиснути на відповідний прямокутник на карті Сумщини. Інформація списку  постійно оновлюється і є актуальною. 

Переглянути список можна за посиланням https://prosudsumy.blogspot.com/2018/02/blog-post_71.html.

 

Швидко дізнатися, хто відповідає у тому чи іншому суді області за комунікацію,  можна також з допомогою сайту суду. Ця інформація розміщена у розділі «Прес-центр», підрозділ «Зв’язки з громадськістю».

 

 Цей матеріал створено Громадською організацією «Бюро правничих комунікацій» в рамках реалізації грантового проекту «Забезпечення роботи майданчика правничих комунікацій громадськості з судами» за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя». Погляди авторів, викладені у цьому матеріалі, не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або уряду Сполучених Штатів Америки.